24.01.2017 – День соборності України

 

 

 21 лютого на базі навчально-практичного центру «СантехЛюкс»,  створеного  в рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», що фінансується Швейцарською конфедерацією та Геберіт Інтернешнл Сейлз  АГ,     проведено майстер-клас з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Захід проведено спільно з навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області для майстрів виробничого навчання, старших майстрів, викладачів професійно-теоретичної підготовки ПТНЗ, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників  будівельним  професіям, представників ПТНЗ 1-го рівня атестації, студентів Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму. Мета зустрічі – підвищення професійної обізнаності та мобільності. 

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\123.jpg

 

На  майстер-класі учні  нашого училища продемонстрували вміння працювати з новим сантехнічним обладнанням та матеріалами. Учасникам були надані можливості самостійно виконати з’єднання поліпропіленових  труб в стик ПНД  Геберіт, пайку мідних труб,  монтаж металевих труб системою МАПРЕС, монтаж  металопропіленових  труб способом натяжної і прес-гільзи, гнуття сталевих труб гідравлічним трубогибом і гнуття металопропіленових труб через пружину.    

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\в.jpg

 

Перед майстер-класом гостям училища презентовано   матеріально-технічну база  навчально-практичних центрів фірми «КНАУФ» і компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».