24.01.2017 – День соборності України

 

 

З 16 по 18 вересня 2021 року викладач професійно-теоретичної підготовки ДПТНЗ ДВПУБ Нагребельна Оксана взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції Кнауф, присвяченій Відкриттю навчально-практичного центру КНАУФ в ДНЗ "Івано-Франківський професійний ліцей".

Компанія КНАУФ  - чи не єдиний соціальний партнер, який у важкі для нашої країни часи, докладає максимум зусиль для удосконалення та переобладнання системи ПТО.

Другий день конференції був присвячений підвищенню професійних компетентностей працівників НПЦ КНАУФ і представників будівельної компанії. Компанія організувала навчання в новоствореному центрі ПБЛ. Для його проведення було задіяно досвідчених викладачів з НПЦ КНАУФ ВПУ 7 м.Калуш - Валентину Прокопів і ВПУ 2 м.Херсон - Світлану Чередниченко, майстра-демонстратора компанії Дмитра Фесіча, а також майстра і керівника НПЦ ПБЛ Івано-Франківська Володимира Вівчарука. Після закінчення курсів, керівник освітніх проектів компанії Тетяна Остапченко і директор навчального закладу Ольга Гузар вручили учасникам Сертифікати Кнауф.