24.01.2017 – День соборності України

 

21-22 листопада 2018 року педпрацівники прийняли участь Всеукраїнській науково-практичній конференції КНАУФ: «Підсумки діяльності освітніх проектів КНАУФ за 2018трік» на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО».

Навчальний заклад отримав СЕРТИФІКАТ на отримання гранту у вигляді інструментів і матеріалів КНАУФ на суму 10000 грн. за І місце в номінації: «Найбільша кількість проведених маркетингових заходів і осіб, що приймали участь в них».  Сертифікат отримала директор Яблонська Валентина Миколаївна.

Остапченко Тетяна Євгенівна, керівник освітніх проектів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» підвела підсумки та аналіз діяльності освітніх проектів КНАУФ  в Україні за 2018 рік і презентувала посібник «Спеціальна технологія монтажу гіпсокартонних конструкцій: методичні розробки уроків».

Кузніченко Віра Миколаївна, керівник НПЦ «КНАУФ» презентувала «Про результати   маркетингової діяльності центру за 2018 рік».

В період   конференції проведенні майстер-класи «Зведення зовнішніх стін будинку із панелей металевого каркасу та обшивкою плитами AQUAPANEL» та з улаштування штукатурного покриття стін механізованим способом за допомоги машини ПФТ G5.

По закінченню отримали сертифікати.