24.01.2017 – День соборності України

 

 

Відбулося засідання робочої групи з підготовки до Всеукраїнського конкурсу фахової учнів ПТНЗ з професії "Столяр будівельний". Модератором  засідання виступив директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Віктор ВАСИЛЕНКО.

У роботі групи взяли участь заступник директора НМЦ ПТО Олена Гришаєва, директор училища Валентина Яблонська, методист Андрій Красильників та  педагогічні працівники з профільних ПТНЗ  7 областей України: м. Одеси, Львова, Чернігова, Києва, Кременчуга, Харкова, Глухова Сумської обл. 

Василиненко В. М. ознайомив  учасників зустрічі з досягненнями профтехосвіти Дніпропетровщини, зупинився на пріоритетних напрямках роботи обласної методичної служби ПТО у 2017-2018 н.р.

Навчальний заклад презентувала В. М. Яблонська. Блок завдань до конкурсу профмайстерності з теоретичної та практичної підготовки представила до обговорення викладач професійної підготовки, голова профільної  методичної комісії Надія Крюковська.

Кожний учасник засідання  висловив свою думку щодо  практичного завдання та критеріїв оцінювання роботи. 

Для гостей училища була проведена екскурсія у навчально-виробничі майстерні та навчально-практичні центри "Ceresit", "Knauf", "СантехЛюкс".

Учасники  зустрічі  обмінялись пропозиціями щодо тестів з теоретичного блоку та відпрацювали  спільний варіант, а також побажали один одному якісної підготовки до конкурсу та перемоги.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\85477.jpg

 

Педагогічний колектив  дякує всім учасникам зустрічі за  змістовне жваве професійне обговорювання питань, щодо конкурсу профмайстерності, який буде проводитись на базі нашого училища - ДВПУБ.