24.01.2017 – День соборності України

 

 

 

23 березня в училищі відбулося фінальне засідання атестаційної комісії, на якому було презентовано досвід педагогічних працівників щодо вимог присвоєння педагогічних звань та кваліфікаційних категорій.

Розглянувши професійні надбання педагогів, комісія вирішила порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння педагогічних звань «старший викладач» та «викладач-методист» (2 особи) та підвищення кваліфікаційної категорії 2 особам. Також рішенням комісії було підвищено кваліфікаційні категорії 3 працівникам та тарифний розряд 1 майстру виробничого навчання.  

Відмічено професійний рівень викладачів Сергія СОРОКВАШИНА, Олени КОКАЛЮК, чиї напрацювання були опубліковані у фахових педагогічних виданнях, Світлани ГАРКУШІ, яка стала організатором участі учнів у Міжнародному конкурсі «КОЛОСОК» з отриманням золотих та срібних нагород, Георгія ПРОМСЬКОГО, який став розробником посібника з теми «Опалення» для нової професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

 

 

Педагоги, що атестувалися цього року, надали до розгляду навчально-методичної ради НМЦПТО у Дніпропетровській області свої методичні розробки, отримавши пропозиції до розповсюдження свого досвіду в ПТНЗ області.