24.01.2017 – День соборності України

 

 

23 травня Дніпровського вищого професійного училища будівництва разом з викладачем економіки і права Мариною ВАСИЛЕНКО та майстром в/н Олегом ЗІНЧУКОМ завітали до Дніпровської обласної бібліотеки для молоді ім. Свєтлова, на базі якої проходить виставка «Права людини в дії». Відвідувачі заходу мають змогу ознайомитися з 25 стендами виставки, які містять висловлювання відомих людей і молодих активістів, що відстоюють права людини, фотографії і малюнки, відомості про історичні факти, цитати із документів і рішень міжнародних органів з захисту прав людини і багато іншого. Це дозволяє створити широке поле для дискусій з дотримання прав людини.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\3333333.jpg

 

Умовно матеріал стендів виставки складається із трьох основних блоків:

Перший блок включає в себе філософію, історію, еволюцію прав людини. Інформація панелей цього блоку спрямована на розкриття змісту базових положень концепції прав людини. Матеріал панелей підкріплений зображеннями історичних постатей та подій, посиланнями на історичні документи, цитатами визначних особистостей.

Другий блок присвячений окремим стандартам прав людини і основоположних свобод. Кожна панель містить вислови молодих людей, короткий зміст певного поняття, інформацію про справи Європейського суду з прав людини, пояснення норм права, опис дій на захист прав людини, візуальні об’єкти , які дозволяють розкрити зміст поняття.

Третій блок є специфічним і розповідає про права дитини: про розуміння, історію та еволюцію прав дитини, Конвенцію ООН про права дитини. На першій панелі подана історія становлення прав дитини, друга панель розкриває суть поняття права дитини, третя містить інформація про Конвенцію.

Дякуємо організаторам (Українська Гельсінська спілка з прав людини, USAID) і всім, хто дотичний до даного проекту. Окрема дяка волонтерам-екскурсоводам.