24.01.2017 – День соборності України

 

 

21 травня закінчився курс професійно-технічного  навчання для 15 слухачів-працівників ТОВ STALKER-шумоізоляція приміщень на базі навчально-практичного центру КНАУФ ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва». Навчання проходило з професії «"Монтажник гіпсокартонних конструкцій" 3 розряду. В межах навчання були вивчені теми «Шумоізоляція та акустика приміщень» , «Рентгенозахисні плити та технологія монтажу» і «Влаштування сухої основи підлоги». Про шумоізоляцію та акустику приміщень розповідали Денис Смолін та Артем Федоренко про звукоізоляційні кріплення Vibrofix. Педпрацівники підвищили кваліфікацію в області шумоізоляції приміщень.

По закінченню курсу слухачі та педпрацівники отримали сертифікати Кнауф та ТОВ STALKER-шумоізоляція приміщень  (ФОТО)

Навчання проходило не тільки як первинне професійне навчання, а ще і обмін досвідом. Всі питання, які виникають в процесі вивчення матеріалу, вирішували разом з  Денисом Смоліним – керівник напрямку стратегічного розвитку збуту ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» та  Артемом Федоренком – директором ТОВ STALKER-шумоізоляція приміщень. В період навчання педпрацівники мали можливість  попрацювати сучасним монтажним інструментом. 

Особливістю курсового навчання було те, що слухачі-дійові працівники сучасного підприємства, мають практичний досвід, але не мають документу про навчання  на отримання кваліфікації. Групу слухачів  очолював сам директор підприємства. Тому дуже цікаво, корисно було проведення круглого столу з обміну досвідом між слухачами –практиками та педпрацівниками, які здійснюють професійну підготовку з професії монтажник гіпсокартонних конструкцій

Вдячні  Денису Смоліну та Артему Федоренку за співпрацю, організацію навчання і обміном досвідом.     

Бажаємо слухачам-будівельникам нових професійних досягнень, нових, красивих, яскравих , цікавих і грошових об’єктів.  Щоб пишалися собою і приносили велику користь тим, хто буде жити чи працювати в збудованих будинках.