24.01.2017 – День соборності України

 

23-24 травня методист Віра КУЗНІЧЕНКО взяла  участь у нараді «Інтеграційні процеси між освітніми рівнями – європейський вектор професійного навчання в Україні» у рамках соціального партнерства Міністерства освіти і науки України і ТОВ з ІІ «ХенкельБаутехнік (Україна)» на базі ВПУ№22 м. Сарни Рівненської області. Учасниками проекту були директори вищих начальних закладів І-ІІ рівня акредитації і закладів профтехосвіти.

Після урочистого відкриття учасники взяли участь у семінарі, на якому обговорювалися актуальні проблеми підготовки кадрів для будівництва, перспектив розвитку партнерства освіти і бізнесу, взаємодії закладів професійно-технічної  та вищої освіти з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)» в рамках проекту Henkel Academy.

 Описание: C:\Documents and Settings\Ceresit\Рабочий стол\Сайт\хенкель2.JPG    Описание: C:\Documents and Settings\Ceresit\Рабочий стол\Сайт\хенкель 3.JPG

Описание: C:\Documents and Settings\Ceresit\Рабочий стол\Сайт\хенкель4.JPG    Описание: C:\Documents and Settings\Ceresit\Рабочий стол\Сайт\ХЕНКЕЛЬ.JPG   Описание: C:\Documents and Settings\Ceresit\Рабочий стол\Сайт\хенкель5.JPG

Керівник проекту Наталія Іванівна окремо виділила питання напрямів і модернізації змісту і форм навчання, які повинні стати пріоритетами у кожному сучасному закладі професійної освіти.