Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\24.08.18.files\image001.png    24.01.2017 – День соборності України

 

 

Дорогі співвітчизники!

 

Колектив Дніпровського вищого професійного училища будівництва щиро вітає Вас з Днем Державного Прапора України та 27-ю річницею Незалежності України! 
    Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності. 
   Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ. 
  Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні.

 

Описание: Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\c0a900a8f1065494ea739555ce96d6a6_XL.jpg