24.01.2017 – День соборності України

 

 

 24 березня в групі 2/12 відбувся відкритий урок з хімії на тему «Мило, його склад, мийна дія. Синтетичні мийні засоби». Урок пройшов у формі проекту. Учні засвоїли новий матеріал, дослідивши історію виникнення мила, розглянули хімічні реакції, провели досліди. Учениця групи Єлизавета МОМЗИКОВА продемонструвала відео приготування власного мила у домашніх умовах і розповіла про технологію і властивості. Творчі групи учнів  «дослідників», «істориків», «технологів»  підготували презентації про  історію виникнення  мила, користь, мийну дію, відмінності синтетичного і натурального мила та технологію його виготовлення.

 

 

  На уроці застосовані різноманітні види роботи учнів: тести, складання хімічних реакцій, вирішення проблемних ситуацій.  В ході уроку  доцільно прослідковувались   міжпредметні зв’язки з екологією, фізикою, матеріалознавством, охороною праці та з життям.

 

 

Урок пройшов у дусі високої зацікавленості учнів  та підвищеної емоційності. Наприкінці уроку учні подарували присутнім педагогам зразки мила,зробленого своїми руками.