24.01.2017 – День соборності України

 

 

З 23 по 25 листопада проходила Всеукраїнська онлайн олімпіада викладачів НПЦ КНАУФ «ТО Knauf MGK - 2020 Ukraine».

Організаторами олімпіади є ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», навчально–методичний центр професійно-технічної освіти у Чернігівській області.

Учасниками олімпіади є викладачі професійно-теоретичної підготовки за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» (15 осіб) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створені НПЦ за підтримки ТОВ «Кнауф Гіпс Київ».

23 листопада з вступним словом до учасників звернулася : Остапченко Т.Є., керівник навчальних проектів і програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», голова Оргкомітету Олімпіади.

З вітальним словом до учасників та гостей олімпіади звернулися:

·        Ірина Шумік,  генеральний директор директорату професійної освіти

Міністерства освіти і науки України, народний депутат України;

·         Ольга Коваль, голова підкомітету з питань професійно-технічної та

фахової передвищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

·        Валентина Гордієнко, вчений секретар Відділення професійної освіти і

освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, член комісії зі спеціальності 015 Професійна освіта Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України;

·        Олена Парікова, керівник Академії КНАУФ групи КНАУФ Східна

Європа і СНД;

·        Олександр Старченко, директор з маркетингу та збуту групи

підприємств КНАУФ в Україні;

·        Петро Коржевський, начальник Управління освіти і науки Рівненської

обласної державної адміністрації;

·        Володимир Тименко, завідувач кафедри теоретичних дисциплін і

професійної освіти Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, д.п.н, професор;

·        Людмила Шевчук, директор НМЦ ПТО у Хмельницькій області.

 

Голова жюрі олімпіади Юрій Подоліч підвів підсумки першого етапу олімпіади, за раніше отриманими від організаторів темами методичних розробок уроків.

Викладачі НПЦ КНАУФ презентували методичні розробки в режимі онлайн. Від нашого навчального закладу прийняла участь викладач НАГРЕБЕЛЬНА ОКСАНА ПЕТРІВНА. Тема уроку: «Комплектуючі матеріали і вироби для огороджувальних конструкцій каркасно-обшивних малоповерхових будинків».

24 листопада проводилося тестування для викладачів в режимі онлайн. Тестування відповідало СП(ПТ)О з підготовки монтажників гіпсокартонних конструкцій 3-4-5 розрядів. Загальна кількість балів -240.

Сьогодні відбулося закриття Всеукраїнської теоретичної олімпіади викладачів НПЦ КНАУФ «ТО Knauf MGK - 2020 Ukraine».

Результати теоретичної олімпіади оголосила Остапченко Тетяна Євгенівна, керівник навчальних проектів і програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», голова оргкомітету олімпіади.

Наш викладач Нагребельна Оксана Петрівна зайняла 3 місце.

Вітаємо Оксану Петрівну Нагребельну з перемогою!!!

 

Учасників теоретичної олімпіади в онлайн-режимі привітали  Старченко О.Ю., директор з маркетингу та збуту групи підприємств КНАУФ в Україні, Шумік І.В., генеральний директор Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки УкраїниПарикова О.В.,керівник Академії КНАУФ СНД та багато інших гостей.