26.10.2016 – Ділимось досвідом

 

 

Згідно плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2016 рік, комітет з фізичного виховання та спорту спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної і професійно-технічної освіти в період з 25 по 27 жовтня в м. Дніпро проводив Всеукраїнський семінар-нараду на тему «Використання різних форм організації навчально-виховного процесу з фізичного виховання, оздоровчої рухової активності з метою ціннісного ставлення дітей, учнів та молоді до власного здоров’я».

Учасниками семінару були спеціалісти обласних департаментів та управлінь освіти і науки, працівники обласних філій Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, керівники обласних методичних об’єднань керівників та викладачів фізичного виховання ПТНЗ.

26 жовтня відповідно до регламенту роботи учасники семінару відвідали наш навчальний заклад. Гостей зустріла Заслужений працівник освіти України, директор Валентина ЯБЛОНСЬКА, яка розповіла присутнім про наше училище та провела екскурсію по виробничим майстерням та навчально-практичним центрам.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\65222.jpg

 

Спортивну базу училища продемонстрував керівник фізичного виховання Микола СТОЛЯРОВ, після чого презентував гостям свій досвід роботи з молоддю з фізичного та патріотичного виховання.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\665552.jpg

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\DSCN2935.JPG