24.01.2017 – День соборності України

 

 

В житті педагогічного  та учнівського колективів  Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровське вище професійне училище будівництва» 27 квітня 2021 року у очно-дистанційному форматі відбулася  знакова професійна подія – перерізано символічна стрічка  з нагоди урочистого   відкриття Центру професійної кар’єри  «Шлях  до успіху».

Метою  створення центру є консультування учнів 9-11  класів навчальних закладів загальної середньої освіти м. Дніпра та Дніпропетровської області в профорієнтаційному виборі та допомога майбутньому випускнику  нашого навчального закладу обрати перше робоче місце і професійно адаптуватись в умовах виробництва.

З ініціативи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області щодо створення центру були залучені   соціальні партнери –ТОВ  «ЦСК», в особі  керівника  HP-відділу Сафроненко Оксана, старший інспектор відділу кадрів ПрАТ  «Металургтрансремонт»  Чебісова Тамара; провідний фахівець відділу організації профорієнтації Дніпропетровського ОЦЗ  Ярошенко Світлана,  начальник відділу активної підтримки безробітних Дніпровської  районної філії Дніпропетровського  ОЦЗ Сташенко Анна.

Директор  Яблонська Валентина Миколаївна  в своєму зверненні до гостей, колег та юних друзів - школярів, підкреслила актуальність та потребу в створенні Центру професійної кар’єри .

Заступниця директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Гришаєва  Олена Вікторівна розкрила можливості ПТО Дніпропетровщини на осучаснення соціального   партнерства з  органами  виконавчої влади, роботодавців, громадськістю відповідно  до потреб міста, територіальних громад.                                                                                                                       

В урочистостях  в режимі онлайн взяли участь   головні спеціалісти сектору загальної середньої   освіти  відділу  освітньої діяльності управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради  Гатило Оксана Леонідівна та Савіновська Світлана Олександрівна. З привітанням до колективу училища  звернулися Лідери профспілок  – Андреєв Василь Миколайович, голова  ЦК профспілки працівників будівництва та ПБМ України та   Сова Олена Іванівна, голова Дніпропетровської обласної  організації  профспілки працівників будівництва та ПБМ.

Учасників свята привітала творча команда здобувачів освіти з представників всіх  професій, за якими в навчальному закладі здійснюється підготовка.

 Традиційно на святі були присутні (онлайн) керівні та педагогічні працівники  окремих ПТНЗ області,  здобувачі освіти та учні декількох шкіл.

Присутні відзначили важливість роботи таких центрів, побажали випускникам навчальних закладів загальної середньої освіти та нашого навчального закладу обов’язково знайти свою професійну стежину в житті. Представники роботодавців презентували свої підприємства, пропонували  здобувачам освіти можливості проходження практики та стажування, хороші умови праці, кар’єрний ріст.

    Однозначно, що спільна діяльність педагогічного колективу училища, фахівців служби зайнятості та представників бізнесу у Центрі професійної кар’єри сприятиме підвищенню рівня конкурентоспроможності наших кваліфікованих робітників на ринку праці та їх успішному працевлаштуванню, створенню професійної кар’єри та самореалізації  як особистості.

В межах  круглого столу  учасниками були обговорені і висловлені цікаві пропозиції та рекомендації   щодо перспектив реалізації успішної кар’єри  майбутніх кваліфікованих робітників, їх професійної  мобільності в умовах соціального партнерства  відповідно до потреб міста, територіальних громад, ринку праці. 

Для педагогічних працівників училища    заступницею директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Гришаєвою О.В. та методисткою центру Головченко С.В. був проведений  тренінг з набуття профорієнтаційних компетентностей.