28.12.2016 – Свято наближається

 

Новорічні  свята – це час, коли кожен із нас  вірить у диво, чекає на здійснення заповітних мрій, бажань, це шанс перегорнути стару та почати нову сторінку життя. Обов’язковими символами свят є прикрашена ялинка, яскраві іграшки, подарунки, феєрверки, веселий настрій.

Новий рік та Різдво Христове є особливими святами в училищі: встановлюється та прикрашається новорічна ялинка, учні та педагогічні працівники готують святковий концерт, сувеніри, солодкі подарунки. Обов’язковим є конкурс стіннівок на новорічну тематику.

28 грудня уся училищна родина зустрічала головних героїв новорічних свят, що наближаються. До навчального закладу завітали Дід Мороз зі Снігуронькою.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page1.jpg

 

До присутніх звернулася Заслужений працівник освіти України, директор училища Валентина ЯБЛОНСЬКА та привітала з наступаючими святами, побажала щастя у новому 2017 році, успіхів, плідної праці, творчого злету.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

 

Драматичний гурток училища підготував зимову виставу з казковими героями, номерами художньої самодіяльності. Щира подяка за святкову атмосферу і подарований гарний настрій, святково прикрашену залу гуртківцям.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\DSCN3425.JPG

 

Бажаємо педагогічному та учнівському колективам у Новому 2017 році успіхів, натхнення, добра і злагоди, міцного здоров’я.