24.01.2017 – День соборності України

 

 

Вітаємо учня І курсу ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва», який посів 10-е місце в обласному етапі VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

26 січня підведені підсумки ІІІ (обласного) етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс є вшануванням творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, проводиться  з метою виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні і за її межами.

Вітаємо учасника обласного етапу Дмитра ПРОЦАЯ, учня І курсу ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва», який здобув 10-е місце серед 109 учасників. Приємно, що учень професійно-технічного навчального закладу змог якнайкраще презентувати своє ставлення до творчості Т.Г.Шевченка. У конкурсі змагались 109 учасників, серед яких учні 5-11 класів, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів  І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та курсанти вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України. Відрадно, що сучасна молодь знає та любить творчість Великого Кобзаря,  обізнана з фактами  його біографії, у власних висловленнях доречно цитує Шевченка.

 

Описание: Процай Дима.jpg

 

Вітаємо наставника Дмитра – Тетяну РЕЗНИЧЕНКО, викладача української мови і літератури, яка багато років присвячує свою роботу з учнями ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва» та прагне  формувати в своїх учнях нового національно-свідомого покоління української молоді.

Бажаємо Дмитрові та його керівнику подальших успіхів та перемог в нових конкурсах.