Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\30.09.17-2.files\image001.png    24.01.2017 – День соборності України

 

 

 

Бібліотеки – це скарбниці всіх багатств людського духу

Г. Лейбніц

 

 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Для учнів першого курсу  було запропоновано  провести бібліотечний урок у форматі квесту, мета якого в ігровій формі ознайомити з розміщенням навчально-практичних будівельних  центрів, розташуванням кабінетів соціального спрямування та залучити першокурсників до користування училищною бібліотекою.  Запропонований квест передбачав вирішення послідовних завдань та наприкінці - зустріч усіх  учасників у бібліотеці.

 Команди були створені в кожній групі. Змагання розпочалися одночасно для усіх команд, кожна з яких отримала підказки.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Изображение 445.jpg

 

Завданням було пройти всі «точки», зашифровані в підказках. Давши відповідь на запитання в кожному пункті учасники отримували  букву. З отриманих букв необхідно скласти слово.

У разі потреби команда мала змогу звернутися до консультанта за підказкою. Перемагає команда, яка найшвидше проходить всі пункти самостійно,  без допомоги консультанта.

Перемогу здобула команда гр. 17  за професією «Монтажник сантехнічних систем і устаткування. Електрогазозварник». Шлях до перемоги був не простий. В команді спостерігалась розгубленість на старті, але командний дух, вміння прислухатись один до одного та бажання перемогти, привело їх першими до фінішу.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\85252852.jpg

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ  КВЕСТУ! Запрошуємо всіх учнів стати постійними користувачами бібліотеки та шанувальниками   навчальної, професійної, публіцистичної та художньої літератури, долучитись до оновлення та поповнення  інформаційно-бібліотечного центру училища.