Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\30.09.17.files\image001.png    24.01.2017 – День соборності України

 

 

30 вересня у сквері біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації уже вдруге цьогоріч розгорнулося  імпровізоване Місто професій.  Це національний профорієнтаційний проект.

 При вході до містечка кожна дитина (віком від 2 до 17 років) отримувала «Трудовий паспорт» та карту представлених професій. Учасники мали змогу «влаштуватися на роботу» за обраною професією.  Сумлінні «працівники» отримували «заробітну плату», яку витрачали в крамниці солодощів та подарунків. Кількість професій, які дитина зможе опанувати, необмежена, все залежить від її власної активності!

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page2.jpg

 Наш навчальний заклад також взяв участь у заході. Майстри-педагоги та учні училища  запропонували відвідувачам Міста професій опанувати навички з наступних професій: маляр, столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, муляр. З маленькими будівельниками працювали учні, а майстри і викладачі виступали в ролі наставників. Діти із задоволенням фарбували, клеїли шпалери, клали цеглу, різали гіпсокартон, з’єднували сантехнічні труби, забивали цвяхи, вкручували  саморізи,  збирали столярні вироби, складали мозаїку з плитки.

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page1.jpg

Цього разу, щоб задовольнити потребу усіх бажаючих «приміряти» на себе професію будівельника, було «побудовано» одразу 3 будиночки для малярів, одразу декілька видів робіт пропонували столяри і монтажники санітарно-технічних систем і устаткування. Родзинкою став змодельований учнями разом з майстром Романом ГАЛИЧЕМ робот із дерева і столярної фурнітури. Він є одразу конструктором, розвиваючою моделлю і оригінальним органайзером для столярного інструменту. Зацікавленість дітей і попит займатися будівництвом з кожним Містом професій зростає.

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

Захід вселяє надію, що завтрашня молодь обере саму мирну та корисну професію БУДІВЕЛЬНИКА.

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page3.jpg