24.01.2017 – День соборності України

 

 

31 жовтня в актовій залі Дніпровського вищого професійного училища будівництва пройшов бібліотечний урок «Презентація інформаційного центру училища».

Бібліотека навчального закладу  налічує  більше 22000 примірників (загальноосвітня, спеціальна, загально-технічна література, довідники, словники, художня література). Є затишна читальна зала з доступом до мережі Інтернет. Постійно поповнюються новою інформацією тематичні папки: «Це цікаво», «Твоє здоров’я»,  «З історії книги», «Сценарії до свят», «Історія рідного краю».  Про те, що бібліотека йде в ногу з часом, свідчить наявність електронної бібліотеки, яка  є інформаційним ресурсом та надає змогу користуватися банком електронних навчальних, методичних, нормативних та наукових матеріалів і документів завдяки глобальній мережі передачі даних у зручній формі.

Користувачами  бібліотеки  є учні училища, класні керівники, викладачі, майстри виробничого навчання, а також абітурієнти, майбутні учні училища.  

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\1.jpg

 

Познайомивши учнів з бібліотекою, як потужним інформаційним центром, бібліотекар Ольга ТЕРТИЧНА розповіла історію окремих етапів  становлення і розвитку самого навчального закладу. Як відомо, історію творять люди. Історія кожного закладу складається з окремих людей – його працівників. Тому для більш повного уявлення про розвиток навчального закладу було  запрошено ветеранів, лідерів профтехосвіти. Знайомство з гостями відбулося у форматі телепередачі за темою «Книга в моєму житті». Учні-учасники гуртка  «Журналіст» записали відеоінтерв’ю із Заслуженим працівником освіти України, директором Валентиною ЯБЛОНСЬКОЮ,  на сцену були запрошені майстер виробничого навчання опорядників Галина ЧУЙКО та викладач української мови і літератури Тетяна РЕЗНИЧЕНКО. Вже понад 30 років вони працюють в профтехосвіті і є її лідерами. У чому ж секрет? Це і намагався з’ясувати в ролі телеведучого учень, лідер учнівського самоврядування Олександр СТАРКОВ. Скільки було сказано слів і з такою теплотою про книги, хочеться лише побажати, щоб ці зерна якнайшвидше проросли в душах і умах нашої молоді.