Дніпровське вище професійне училище будівництва здійснює підготовку кваліфікованих робітників за професіями:

На базі 9 класів

• Столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій (термін навчання 3 роки),
• Електрогазозварник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів (термін навчання 3,5 роки),
• Кухар, кондитер (термін навчання 3 роки),
• Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник (термін навчання 3 роки),
• Штукатур, маляр (без отримання повної загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами) (термін навчання 2 роки),

На базі 11 класів

• Електрогазозварник (термін навчання 1 рік),


Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (pdf)


Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Виконує роботи з монтажу та ремонту систем центрального опалення, водопостачання, газопостачання та водовідведення. Виконує монтаж трубопроводів і запірної арматури, з’єднання трубопроводів опалювальних панелей, санітарно-технічних кабін і блоків, установлювання і приєднання до трубопроводів нагрівальних приладів. Здійснює монтаж водопроводу та водовідведення з полімерних труб на нарізних, зварних, клейових або розтрубних сполученнях.
Столяр будівельний

Обробляє деревину ручним і механізованим інструментом, швидко і якісно виконує різні столярні роботи, виконує оздоблення поверхонь дерев’яних виробів. Установлює віконні рами та двірні блоки, навішує віконні рами та дверні полотна, закріплює до них фурнітуру, урізує замки, обладнує панелі, шафи, намощує дощані і синтетичні підлоги.


Штукатур, лицювальник-плиточник

Виконує штукатурку різних по формі поверхонь, лицювання їх керамічними, скляними, синтетичними плитками; наносить розчин на поверхню вручну і механізованим способом; готує різні розчини та мастики для плиткових робіт.
Маляр

Готує поверхні і фарбує їх масляними, силікатними, синтетичними, цементними та іншими речовинами; обклеює стіни шпалерами. Працює не тільки щіткою, а і механічними, пневматичними розпилювачами, шпаклювальними агрегатами, спеціальними пістолетами, які розбризкують фарбу.Електрогазозварник

Виконує зварювальні роботи в нижньому вертикальному, горизонтальному та стельовому положенні деталей і вузлів, зварює ручним, дуговим та газовим зварюванням деталі і вузли з низьковуглецевих, легованих та спеціальних сталей, із чавуну та кольорових металів, виконує наплавлення та напаювання, зварює з’єднання із труб, виконує ручне електродугове різання сталей; правильно обслуговує режим зварювання, читає робочі креслення і технологічні карти.


Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Здійснює обмір приміщення, провішування поверхонь та розмічування місць розташування основних елементів каркасів нескладних перегородок, виконує обличкування стін безкаркасним способом (суха штукатурка) та каркасним способом; укріплює гіпсокартонні та гіпсоволокнисті плити до каркасу перегородок і обличкувань шурупами за допомогою шуруповерта, цвяхами; здійснює дрібний ремонт гіпсокартонних обшивок


Муляр (каменщик)

Виконує мурування цегляних стовпчиків під лаги підлоги; готує розчинові суміші вручну; пробиває гнізда, борозни та отвори в цегляному та бутовому муруванні; засипає канали або короби порошкоподібними матеріалами або мінеральною ватою; виконує прості будівельні креслення.


Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Виконує роботи з розбирання вантажних та легкових автомобілів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів. Здійснює ремонт, складання простих з’єднань і складових одиниць автомобілів із заміною окремих частин і деталей. Знімає та встановлює просту освітлювальну арматуру, ізолює та паяє проводи. Виконує кріпильні роботи першого технічного обслуговування, усуває виявлені дрібні несправності. Виконує слюсарну обробку деталей із застосуванням слюсарного інструменту і контрольно-вимірювальних приладів. Виконує роботи середньої складності з ремонту і збирання автомобілів.


Кухар

Проводить процеси первинної кулінарної обробки сировини. Здійснює допоміжні роботи з виготовляння страв та кулінарних виробів. Формує та панірує напівфабрикати. Готує страви та кулінарні вироби, які потребують кулінарної обробки: варить, смажить, запікає та випікає вироби. Виготовляє страви з концентратів. Порціонує (комплектує), роздає страви масового попиту. Дізнатись більше (вебсайт)