Дніпровське вище професійне училище будівництва здійснює підготовку кваліфікованих робітників за професіями:

На базі 9 класів (термін навчання 3 роки)

• Кухар, кондитер
• Столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій
• Електрогазозварник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
• Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник

На базі 11 класів (термін навчання 1-2 роки)

• Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
• Електрогазозварник


Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (pdf)


Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Виконує роботи з монтажу та ремонту систем центрального опалення, водопостачання, газопостачання та водовідведення. Виконує монтаж трубопроводів і запірної арматури, з’єднання трубопроводів опалювальних панелей, санітарно-технічних кабін і блоків, установлювання і приєднання до трубопроводів нагрівальних приладів. Здійснює монтаж водопроводу та водовідведення з полімерних труб на нарізних, зварних, клейових або розтрубних сполученнях.


Столяр будівельний

Обробляє деревину ручним і механізованим інструментом, швидко і якісно виконує різні столярні роботи, виконує оздоблення поверхонь дерев’яних виробів. Установлює віконні рами та двірні блоки, навішує віконні рами та дверні полотна, закріплює до них фурнітуру, урізує замки, обладнує панелі, шафи, намощує дощані і синтетичні підлоги.


Тесляр

Виконує теслярні та опалубні роботи, обробляє лісоматеріали верстатом, ручним способом, електрифікованим інструментом; споруджує риштування зовні будівель, підмостки, споруджує опалубку, за допомогою якої споруджують стіни, перекриття, колони.


Штукатур, лицювальник-плиточник

Виконує штукатурку різних по формі поверхонь, лицювання їх керамічними, скляними, синтетичними плитками; наносить розчин на поверхню вручну і механізованим способом; готує різні розчини та мастики для плиткових робіт.


Маляр

Готує поверхні і фарбує їх масляними, силікатними, синтетичними, цементними та іншими речовинами; обклеює стіни шпалерами. Працює не тільки щіткою, а і механічними, пневматичними розпилювачами, шпаклювальними агрегатами, спеціальними пістолетами, які розбризкують фарбу.


Електрогазозварник

Виконує зварювальні роботи в нижньому вертикальному, горизонтальному та стельовому положенні деталей і вузлів, зварює ручним, дуговим та газовим зварюванням деталі і вузли з низьковуглецевих, легованих та спеціальних сталей, із чавуну та кольорових металів, виконує наплавлення та напаювання, зварює з’єднання із труб, виконує ручне електродугове різання сталей; правильно обслуговує режим зварювання, читає робочі креслення і технологічні карти.


Арматурник

Виготовляє арматуру, розмічає розташування стержнів та каркасів в опалубці, виконує бетонні роботи, встановлює арматуру; зварює будівельні та технологічні конструкції.


Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Здійснює обмір приміщення, провішування поверхонь та розмічування місць розташування основних елементів каркасів нескладних перегородок, виконує обличкування стін безкаркасним способом (суха штукатурка) та каркасним способом; укріплює гіпсокартонні та гіпсоволокнисті плити до каркасу перегородок і обличкувань шурупами за допомогою шуруповерта, цвяхами; здійснює дрібний ремонт гіпсокартонних обшивок


Муляр (каменщик)

Виконує мурування цегляних стовпчиків під лаги підлоги; готує розчинові суміші вручну; пробиває гнізда, борозни та отвори в цегляному та бутовому муруванні; засипає канали або короби порошкоподібними матеріалами або мінеральною ватою; виконує прості будівельні креслення.


Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Виконує роботи з розбирання вантажних та легкових автомобілів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів. Здійснює ремонт, складання простих з’єднань і складових одиниць автомобілів із заміною окремих частин і деталей. Знімає та встановлює просту освітлювальну арматуру, ізолює та паяє проводи. Виконує кріпильні роботи першого технічного обслуговування, усуває виявлені дрібні несправності. Виконує слюсарну обробку деталей із застосуванням слюсарного інструменту і контрольно-вимірювальних приладів. Виконує роботи середньої складності з ремонту і збирання автомобілів.