Відповідно до наказу ДПТНЗ "ДВПУБ" від 24.02.22 №44 освітній процес в училищі з 24.02.2022 організовано з використанням дистанційних технологій.

Реєстрація для ВПО. Державні заклади професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області пропонують здобувачам освіти з числа внутрішньо переміщених осіб з інших областей України продовжити навчання на своїй базі доступними можливостями та наявними ресурсами закладів. Консультації з зазначеного питання можна отримати у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області за телефоном 066-575-11-46, а також заповнити анкету за посиланням


Щороку Дніпровське вище професійне училище будівництва відкриває свої двері для здібної молоді, яка згодом неодмінно стане робітничим потенціалом України. Молоді люди, враховуючи кон’юнктуру ринку й стрімкий розвиток будівельної галузі, свідомо роблять ставку на якісну освіту і саме на наш навчальний заклад.

Навчання в ДВПУБ – гарантія якісної підготовки, що базується на сучасних досягненнях галузі, а також добра перспектива працевлаштування, зумовлена заслуженим авторитетом училища і високою кваліфікацією фахівців. Усі випускники забезпечуються першим робочими місцем на підприємстві.

ДВПУБ – заклад освіти, в якому створено замкнутий цикл підготовки і перепідготовки фахівців. До складу ДВПУБ, крім базового навчального закладу входить 3 навчально-практичних центри з вивчення сучасних будівельних технологій і матеріалів: РНПБЦ «Ceresit», НПЦ «Knauf» з використання комплексних систем для сухого будівництва та НПЦ «СантехЛюкс» для монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

У навчально-практичних центрах учні набувають знань і вмінь, використовуючи сучасні технології і матеріали, слідуючи новітнім тенденціям будівництва. Центри проводять перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників підприємств міста і області, незайнятого населення.

В училищі набувають знань понад 400 учнів. У навчальному процесі задіяно 25 майстрів виробничого навчання, 21 викладач. Заклад має розвинену інфраструктуру. До послуг учнів – бібліотека, що має понад 10 тис. примірників друкованих видань, їдальня та буфет, спортивна, тренажерна зала, спортивні майданчики, гуртожиток, актова зала. В училищі створені всі умови для професійного становлення, творчого розвитку, фізичного удосконалення учнів. Щороку до дружньої учнівської сім’ї вливаються нові юнаки і дівчата.

Ми раді вітати працелюбну, енергійну й активну молодь. Якщо Ви вирішили стати фахівцем будівельної галузі, приходьте до нас!


Заслужений працівник освіти
України, директор ДВПУБ
Валентина ЯБЛОНСЬКА

Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих до нас на навчання!