Освітній процес в училищі з 24.09.2021 організовано з використанням дистанційних технологій. Розклад занять та інформацію щодо доступу до навчальних ресурсів надано за посиланням нижче


Щороку Дніпровське вище професійне училище будівництва відкриває свої двері для здібної молоді, яка згодом неодмінно стане робітничим потенціалом України. Молоді люди, враховуючи кон’юнктуру ринку й стрімкий розвиток будівельної галузі, свідомо роблять ставку на якісну освіту і саме на наш навчальний заклад.

Навчання в ДВПУБ – гарантія якісної підготовки, що базується на сучасних досягненнях галузі, а також добра перспектива працевлаштування, зумовлена заслуженим авторитетом училища і високою кваліфікацією фахівців. Усі випускники забезпечуються першим робочими місцем на підприємстві.

ДВПУБ – заклад освіти, в якому створено замкнутий цикл підготовки і перепідготовки фахівців. До складу ДВПУБ, крім базового навчального закладу входить 3 навчально-практичних центри з вивчення сучасних будівельних технологій і матеріалів: РНПБЦ «Ceresit», НПЦ «Knauf» з використання комплексних систем для сухого будівництва та НПЦ «СантехЛюкс» для монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

У навчально-практичних центрах учні набувають знань і вмінь, використовуючи сучасні технології і матеріали, слідуючи новітнім тенденціям будівництва. Центри проводять перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників підприємств міста і області, незайнятого населення.

В училищі набувають знань понад 400 учнів. У навчальному процесі задіяно 25 майстрів виробничого навчання, 21 викладач. Заклад має розвинену інфраструктуру. До послуг учнів – бібліотека, що має понад 10 тис. примірників друкованих видань, їдальня та буфет, спортивна, тренажерна зала, спортивні майданчики, гуртожиток, актова зала. В училищі створені всі умови для професійного становлення, творчого розвитку, фізичного удосконалення учнів. Щороку до дружньої учнівської сім’ї вливаються нові юнаки і дівчата.

Ми раді вітати працелюбну, енергійну й активну молодь. Якщо Ви вирішили стати фахівцем будівельної галузі, приходьте до нас!


Заслужений працівник освіти
України, директор ДВПУБ
Валентина ЯБЛОНСЬКА

Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих до нас на навчання!